All for Joomla All for Webmasters

ODALARIMIZ

Odalarımız 1-2-3-4’er kişiliktir. Her odada Lavabo, Wc, Duş, Sıcak su vardır, odalarda baza sistemi yatak, komidin, çalışma masa, sandalye, gardrop vardır. Yurdumuzun tüm katlarında yüksek hızda ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Tüm odalarımızda merkezi sistem kalorifer sistemi ile ısıtma sağlanmaktadır.

Yurt kapasitemiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Öğrencilerimiz için daha nezih ve rahat yaşam alanları oluşturduk. Isınma problemi olmadan, öğrencilerimizin güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için CCTV, telefon, santral, aydınlatma, öğrenci devam ile donatılmış yurtlarımızda öğrencilerimizin güvenliği tam olarak sağlanmıştır.

NEREDEYİZ

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

ADRESİMİZ

Bahçelievler Mah. 708. Sk. No: 11 (Mavi Durak - Tunatan Karşısı - Sağlık MYO Karşısı) SAKARYA

TELEFONLARIMIZ

GSM 1: 0 544 4391314
GSM 2: 05355400113

BİZE MAİL ATIN

info@asyaliyurt.com
kayit@asyaliyurt.com

Asyalı Yurt

Asyalı şirketlerinin kurucusu Cengiz Ali Özdemir 1974 senesinde yemekçilik sektöründe iş hayatına başlamıştır. Uzun yıllar Dörtyol sanayi çarşısında faaliyet gösteren özdemir ailesi 2005 yılında öğrenci sektöründe apart açarak girmiştir. 2011 yılında TC milli eğitim bakanlığına bağlanarak resmi kız öğrenci yurdu olarak devam etmektedir.Asyalı Yurt Galerisi

İletişimChat Başlat
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :) Merhaba, Bizi ziyaret ettiğin için teşekkürler. Lütfen bizimle chat yapmak için başla tuşuna basın.

Başla