All for Joomla All for Webmasters

Sakarya kız yurdu – Adapazarı kız yurdu

Sakarya Adapazarı Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Üniversitesi Yurt ve kız yurdu

 

Sakarya Üniversitesi, çevre illere yakınlığı ve kampüsünün genişliği ile çoğu gencin rahatlıkla tercihlerinde üst sıralarda yer alıyor. Sakarya küçük bir şehir olmasına rağmen, şehrin adını taşıyan üniversitede 15 adet fakülte bulunuyor. Dolayısıyla Sakarya’yı bir öğrenci kenti olarak düşünebilirsiniz. Öğrencilerin ise en büyük önceliği konaklama ihtiyacının giderilmesi.

 

Evladını yaşadığı şehrin dışında okumaya gönderen her aile için güvenilir bir yurt bulmak ilk düşünülen şey. Devlet yurtlarının kontenjanları sınırlı olduğundan, Sakarya Üniversitesi’nin yakınında, yemekleri güzel, güvenliği sağlam, konforlu ve sıcak bir yurt arayanların ilk tercih etmesi gereken yurt; Asyalı Kız Öğrenci Yurdu’dur. 

Sakarya Üniversitesi Sağlık MYO’nun karşısında bulunan Asyalı Kız Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerin; 24 saat sıcak su ve doğalgazla ısınma konforundan yararlanmaları mümkündür. Ücretsiz el sabunu ve ütü imkanının yanında, her gün temizlik hizmeti verilmekte ve her dairede bir çamaşır makinesi bulunuyor. Mutfak sabaha kadar açık olmakla birlikte, kahvaltı açık büfedir ve sabah saat 07.00 ile 12.00 arası, bu hizmetten yararlanmak mümkündür. Akşam yemekleri saat 19.00’da başlar ve ikinci öğretim öğrencileri derslerinden çıkana kadar devam eder. 

Asyalı Kız Öğrenci Yurdu’nda, 1, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri bulunuyor. Ayrıca dinlenme ve etüt odaları da mevcuttur. 7/24 güvenliklidir ve her an internet hizmeti verilmektedir. Sakarya Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan yurdumuzda, yalnızca kız öğrenciler konaklamaktadır. 

Asyalı Kız Öğrenci Yurdu’ndaki tüm odalarda duş, tuvalet, lavabo, gardrop, çalışma masası ve komodin bulabilirsiniz. Ayrıca öğrenciler, istedikleri zaman yıkanabilirler çünkü her daim sıcak su akmaktadır. 

Yurdumuzun kapasitesi Milli Eğitim Bakanlığı şartlarına uygundur ve güvenlik en önem verdiğimiz kavramlardan biridir. Öğrencilerin güvenliği, kamera sistemiyle izlenerek sağlanmaktadır. 

Yıl boyunca çeşitli etkinlikler aracılığıyla, öğrencilerimizin motivasyonu artar ve yurt içinde sosyalleşmesi kolaylaşır. Ayrıca zaman zaman bazı geziler de düzenlenir. 

Sakarya yurt konusunda en çok seçeneğe sahip illerden biri olmasına rağmen, konforlu yurt bulmak sanıldığı kadar kolay olmadığından, Asyalı yurdu öğrencilerinin önceliklerini gözetir. Hızlı ve sınırsız internet bulabilirsiniz. Ortak alanlarda dinlenebilir, odalarınızda uzanabilir ya da her istediğinizde sıcak bir duş alabilirsiniz. Ev konforuna yakın bir hizmet anlayışına sahip olduğumuzdan, Asyalı Kız Öğrenci Yurdu, iddiasını ve farkını ortaya koymaktadır. 

 

asyaliyurt.com

Asyalı Yurt

Asyalı şirketlerinin kurucusu Cengiz Ali Özdemir 1974 senesinde yemekçilik sektöründe iş hayatına başlamıştır. Uzun yıllar Dörtyol sanayi çarşısında faaliyet gösteren özdemir ailesi 2005 yılında öğrenci sektöründe apart açarak girmiştir. 2011 yılında TC milli eğitim bakanlığına bağlanarak resmi kız öğrenci yurdu olarak devam etmektedir.Asyalı Yurt Galerisi

İletişim